יפעת

"לדר' בירן הגענו לאחר ארבעה מחזורי טיפול, שניים רק הזרעה ושניים עם הורמונים והזרעה אשר לא צלחו. עם דר' בירן עברתי עוד מחזור טיפול עם הורמונים והזרעה שגם לא צלח. דר' בירן המליצה לעבור ל IVF וכך עשינו.
במחזור טיפול זה קיבלתי מינון גבוה יותר של הורמונים ושאבו לי 13 ביציות. הוחזרו שני עוברים (והוקפאו שניים). במהלך כל השלבים הנ"ל דר' בירן "הלכה" אתנו צעד צעד (והתעקשה כל הזמן ששנינו נגיע אליה להסברים ולכל התהליך), הסבירה כל שלב, הבהירה כל פעולה, הנחתה אותי מתי להזריק. לא היה רגע בו הרגשתי שאני לא מבינה או לא בשליטה . כמה ימים לאחר ההחזרה חשתי לא כל כך טוב ולאחר מסרונים ושיחות טלפוניות (היה יום שישי) דר' בירן שלחה אותי למיון בלינסון. אושפזתי בעקבות גירוי יתר של השחלות, דר' בירן הייתה איתי בקשר כל הזמן ואף הגיעה לבקר אותי ולוודא את מצבי.
ביום השחרור מבלינסון בוצעה בדיקת הבטא- אני בהיריון!!! נקלט עובר אחד, אושר גדול ועילאי שאי אפשר לתאר במילים.
לאחר כמה ימים הגענו לדר' בירן בכדי לבדוק דופק. יש דופק.
נכון לרגע זה אני בשבוע  17 והכל תקין, אחרי כל בדיקה עובר לדר' בירן דיווח, הרי יש לה חלק כל כך משמעותי ביצירה של הפלא הזה.
המקצועיות ללא פשרות, היושרה והאכפתיות של דר' בירן יזכרו לה לעד. אם נזדקק שוב לעזרה בנושא זה אין לנו ספק למי נפנה!!!! 
תודה גדולה.... על הכול! ועל כך שעשית לנו ילד... "

עוזית

"כמו מרבית הזוגות הצעירים, לאחר שנת נישואינו הראשונה הרגשנו בשלים להתחיל עם חוויית תהליך הבאת ילד לעולם שלנו. בתחילה הכל היה נראה ברור וקל, אך כעבור תקופה גילינו שאין כך פני הדברים.
תחילה פנינו לטיפול אצל רופאת הנשים אך שלושת ניסיונות ההזרעה הראשונים לא צלחו, וזאת המליצה ושלחה אותנו להתחיל תוכנית אצל ד"ר בירן במרפאת "קונקורד", בני ברק. כבר במפגש הראשון קיבלנו מידע מקצועי ומקיף על מה שצופה לנו בתקופה הקרובה.
ד"ר בירן ווידאה כי אנו מבינים היטב ומוכנים בעזרתה להתחיל תהליך מחודש. אופן הטיפול היה מקצועי, מלווה ברגש ובתמיכה במהלך כל שלב ובעיקר ביחס אישי תמידי. 
ששת ניסיונות ההזרעה נוספים לא עלו, ובנקודה זו עמדה בפנינו האפשרות להתחיל טיפולי הפריה חוץ גופית. החששות היו רבים, הדילמות וחוסר הוודאות הציפו, אך ד"ר בירן סייעה והדריכה עד שקיבלנו החלטה לעבור טיפול IVF בבי"ח "אסותא". במהלך הניסיון הראשון ד"ר בירן נתנה הוראות והנחיות באופן אישי, הסבירה בשקיפות מלאה ובמקצועיות רבה. כשטיפול ה- IVF הראשון לא הצליח, היה קושי רב יותר בלהתמודד, אך כבר ניתן הסבר רפואי מדוע לא הצלחנו עד כה. הבעיה אובחנה על ידי ד"ר בירן וזו שינתה תוכנית כבר בטיפול השני. כמות הביציות שנשאבה הייתה כפולה וכן כמות העוברים שהתפתחו. שניים מהם הוחזרו ונקלטנו בשעה טובה להריון עם עובר אחד.
האמונה, הנחישות, אורח הרוח והמקצועיות הובילו להצלחת התהליך ובע"ה לציפייה לתינוקת. ההתרגשות בלראות את דופק העובר שד"ר בירן ערכה בשבוע השישי להריון לא יישכח... החיוך שעל פנינו ופניה היה מלא סיפוק ואנו חווים לה את תודתנו הרבה."

טניה

"במשפחה שלי שלושה דורות מטופלים אצל ד"ר בירן : אימא שלי, אני והבת שלי וכולנו מאד מרוצות.
מדובר ברופאה מקצועית, קפדנית ואכפתית. הבת שלי לא חיה בארץ ובכל זאת בוחרת להמשיך להיות מטופלת אצל ד"ר בירן ומבקרת אצלה כול פעם שמגיעה לביקור מולדת.
אני רוצה לשתף אתכן בטיפול המסור שאמי ואני קבלנו מד"ר בירן :
לפני מספר שנים בבדיקה שגרתית של אמי, ראתה ד"ר בירן משהו שנראה לה לא תקין
מיד לקחה דגימת PAP ועם קבלת התוצאה, שאכן הייתה לא תקינה, דאגה לנו לטיפול מיידי אצל מומחה בתחום. אמי נדרשה לעבור ניתוח שבסיומו הרופא המנתח שיבח את הרופאה שהצליחה לזהות את הבעיה בשלב כה מוקדם ובכך למנוע סבל מיותר שהיה עלול להיגרם.
גם אצלי לפני מספר שנים, נמצאה בבדיקה שגרתית ציסטה גדולה באחת מהשחלות שיכולה לגרום לסיבוכים אם לא תוסר בהקדם. לקחתי את הבשורה מאד קשה מאחר ולמחרת הייתי אמורה לטוס לחו"ל לתקופה ארוכה. ד"ר בירן הרגיעה אותי והציעה לי עזרה.
בעת שהותי בחו"ל, היא דאגה לקבוע לי ניתוח בארץ כך שלי נשאר רק להגיע במועד המתאים.
בכול בעיה בה נתקלנו, ד"ר בירן לא יצאה מהתמונה עד שהבעיה נפתרה לחלוטין. אני ממליצה עליה בחום".

לירז

"לאחר שנה וחצי של ניסיונות ושתי הזרעות לא ראינו את הסוף הטוב
הגענו אלייך למרפאת הפוריות בבריאות האישה קצת מיואשים, מבולבלים מאוד, מתוסכלים
וכבר לאחר הפגישה הראשונה איתך יצאנו בהרגשה שהסוף מתקרב. .
חששנו מהמילה הגדולה  IVF ולא האמנו שנגיע לשלב הזה.
אבל בליווי שלך הכול היה נראה ברור ופשוט והייתה לנו תחושה של ביטחון.
אחרי השאיבה לא האמנו שזה כבר נגמר , שמענו לפני זה סיפורי זוועות ואנחנו יכולים אפילו לומר שהחוויה הייתה נעימה.
ובמיוחד ששבועיים לאחר ההחזרה הראשונה קיבלנו את התשובה החיובית המיוחלת ובעוד חודש וחצי נעטוף את ילדנו.
נושא הפוריות הוא לא נושא מדובר וגם אם אנחנו יודעים שיש לזוג חברים בעיית פוריות לא נהוג לדבר על כך. אז אנחנו מנצלים במה זאת להודות על מזלנו שהגענו למרפאתך וממליצים בחום לכול הזוגות שהיו במצבנו להגיע אלייך".

דנה

"הופנינו אל דר' גליה בירן באמצעות המלצה מרופא הנשים ומאז הכל השתנה עבורנו.
כשהגענו למרפאה לראשונה היינו מבוהלים, חוששים וקצת מותשים, לאחר ניסיונות להיכנס להריון באופן ספונטני. ניתן לומר שלאחר הפגישה עימך התפוגגו החששות כי די מהר הבנו שאנחנו בידיים טובות. מהרגע שנפגשנו עימך, הכל נראה אחרת. מעבר לברור מאליו, שהגענו למקום הכי מקצועי וזכינו להיריון כבר בניסיון הראשון!!! דר' בירן רופאה פרפקציוניסטית ומקצועית והתוצאות מדברות בעד עצמן ! חשוב לנו להודות לך באופן אישי ולבטא את תודתנו והערכתנו כלפייך בכתב.
תודה על תחושת הביטחון שאנו בידיים הכי טובות שאפשר, על היחס הנעים והחם לו זכינו ממך,
על ההקשבה וההרגעה, על מענה ישיר ומהיר על כל שאלה שהיתה לנו בכל זמן נתון,על ה"הנחיות" המדויקות וכמובן התוצאה החיובית לה ייחלנו כל כך.
שום דבר מהשתלשלות הדברים ומאז שהגענו למרפאתך איננו מובן לנו מאליו, ואנו מודים לאל על כך שקיבלנו את ההחלטה להגיע אליך לייעוץ ולהמשיך איתך את הדרך עד להיריון המיוחל.
אז תודה שוב מעומק הלב, על הכל".

מיטל

"רציתי למסור את הערכתי הרבה ותודתי העמוקה לדר' גליה בירן רופאת נשים ופוריות. לאחר ניסיונות כושלים של כשנתיים להיכנס להריון פנינו אליה. כבר בפגישתינו הראשונה היא העניקה לנו תקווה חדשה כי החלום שלנו להפוך להורים יכול להתגשם. מאז עברנו מספר טיפולים, קיבלנו הסברים וליווי צמוד והכל בסבלנות, דאגה והרגשה טובה. בזכותה הרגשנו שאנו לא לבד בתהליך לא שפוט ושההצלחה שלנו היא ההצלחה שלה. לפני כחודשיים הגשמנו בזכותה את החלום ונכנסתי להיריון. למרות שתפקידה הסתיים היא ממשיכה להתעניין בשלומי ולגלות אכפתיות. כן ירבו רופאים כמוה!".

גלי

"דר' פלדמן נעה היקרה, תודה רבה גדולה ונרגשת על המסירות הרבה, המקצועיות האחראית והרגישות בליווי ההיריון שלנו, בניתוח הקיסרי ובהחלמה ממנו. ההיריון שלנו היה יקר מכל הבחינות: תוצאה מיוחלת של טיפולים רבים וממושכים. חיפשנו רופא שנוכל לסמוך על רמתו המקצועית שישמור על הפלא שהלך וצמח בתוכי ומצד שני, שלא יראה בחרדותינו ובחוסר ניסיוננו כהורים ולקוחות של המערכת הרפואית הזדמנות כלכלית.
למזלנו מצאנו אותך – אדם שהיא רופאה, רופאה שהיא אדם. רופאה שאחרי כל כך הרבה שנים של עשייה יומיומית בתחום, עיניה עדין קרנו וקולה נמלא התרגשות כשהוציאה את אוצרנו לאוויר העולם. רופאה שהתעקשה על תאריך מסוים לניתוח, כשבאופק רעלת היריון מאיימת להתפרץ, לנוכח לחצים להשהות את הניתוח בשבוע, החלטה שהתבררה בדיעבד כמדויקת להדהים. רופאה שלא מהססת להתייעץ עם עמיתים ותמיד מעוניינת בחוות דעת נוספת, שמחזיקה ידיים בעת מתן זריקת האפידורל, שהיה חשוב לה לטרוח יותר ולסיים את הניתוח בתפירה ולא בסיכות, כי כך יפה יותר, רופאה שבוחנת את תהליך ההחלמה מן הניתוח, מלווה אותות ומעניקה לא רק מרשמים לתרופות מתקדמות, אלא גם, ובעיקר, מציידת במלאי חיכים וחיבוקי עידוד.
כל כך שמחתי להצטרף לבריאה, שכן מגיע שההיריון הפך לעובדה מוגמרת, חשתי, לאחר שנים של טיפולי פוריות, בריאה ובוראת".

לינור

"דר' נעה פלדמן ליוותה אותי כרופאה בהיריון השלישי שלי, כשחשבתי שכבר אין מה לחדש לי בנושא הריונות... הגעתי אליה בתום השליש הראשון של ההיריון, אחרי שהייתי מטופלת באופן פרטי אצל שניים מבכירי הגינקולוגיים בארץ. הגעתי אליה לאחר אכזבה ש"השמות הגדולים" לא היו לצידי כשבאמת הייתה בעיה והייתי צריכה אותם.
מהרגע שנכנסתי למרפאה של דר' פלדמן, הבנתי שאצלה ואיתה הכל נראה אחרת. כל הטיפול שלה היה יסודי ומקצועי באופן נדיר. היא הייתה סבלנית וקשובה, ולא נפנפה את שאלותיי מבלי לתת הסבר הולם. היא התייחסה לכל שאלה שלי בכבוד וברצינות, ובקלות הבנתי כמה הידע והניסיון שלה רבים, וכמה מקצועית היא ליוותה אותי באופן צמוד והדוק, ונתנה תחושה שההיריון הזה חשוב לה לפחות כמו שהוא חשוב לי. בהיריון הזה היו לי לא מעט מהמורות ו"תקלות" לא צפויות שגם הצריכו לעיתים תכופות ל"טרטר" אותה ולהתייעץ איתה. בכל מקרה ומקרה – היא הייתה שם לצידי: מנחה, מסבירה, מייעצת, בודקת, מלווה, פותחת שערים עבורי ודואגת שיטפלו בי היכן שאני נמצאת.
גם את ההכנה לקראת הלידה ואת יום הלידה עצמו (שהוא לא קל לי כי אני יולדת בקיסרי), היא הפכה פשוט לחוויה! בזכותה זכיתי לחוויה מתקנת ולזיכרונות טובים שחרוטים אצלי היטב. הכל היה נינוח, מרגיע, מלא ביטחון ומקצועיות, והרגשתי שאני בידיים הכי טובות שיש.
היום אני יודעת שאין כמו ד"ר פלדמן כדי ללוות נשים לפני ובמהלך ההיריון והלידה. היא גניקולוגית משכמה ומעלה, מקצוענית בעלת ידע וניסיון רב, ואישיות למופת – נעימה, מסבירה ואנושית. נדירים הם הרופאים/רופאות שיש בהם שילוב תכונות זה. אני יכולה רק להצטער שהכרתי אותה רק בהריון השלישי שלי, אבל לפחות זכיתי שהזיכרון האחרון שלי מההיריון השלישי הוא הזיכרון המתוק והטוב ביותר, וכל דבר קשה בו – בזכותה הפך לקל או פתיר.
מבט אחד שלה וידעתי שמאחורי החלוק הלבן יש מישהי שבאמת איכפת לה וגם יודעת לטפל בי ובעובר.
ד"ר פלדמן  -  תודה לך על הכל! מאחלת שעוד הרבה מטופלות יזכו ליהנות מיכולותייך כפי שאני זכיתי".

מיכל

"דר' נעה פלדמן היקרה, ישנם רגעים בלתי נשכחים, רגעי אושר ושמחה, רגעי התרגשות ומלאי אהבה. אני שמחה שבחרתי בך ללוות אותי בתהליך החשוב בחיי - תהליך ארוך הנמשך תשעה חודשים: כל בדיקה - הסברת את חשיבותה, כל תוצאה - הסברת את משמעותה, הכל תוך כדי חיוך ובאווירה טובה, משרה שלווה, רוגע ואמינות, תחושת בטחון מוחלטת ומקצועיות, מההתחלה עד לרגע לו ציפינו כולם, רגע קסום שאין שני לו - רגע הלידה. אין מילים בפי לתאר את ההרגשה,
הרגע שבו הגשת לי את האושר הגדול של חיי - את שי-לי הנסיכה!
תודה לך שהיית זמינה בכל יום ובכל שעה, תודה לך שהיית סבלנית ורגועה, תודה על כל החום, המסירות והנתינה פשוט ת-ו-ד-ה!!! מאחלת לעצמי שתלווי אותי בכל הריון ולידה!!!
אלפי נשיקות ואהבה גדולה".