אודות בריאה

בריאה - המרכז לרפואת נשים אישית הוא מרכז המתמחה בליווי אישי לחיים. אנחנו מלוות אתכם במהלך החיים - החל בגיל ההתבגרות וכלה בגיל המעבר ובכל מה שקורה בדרך – מעקב גינקולוגי שוטף, פגישות ייעוץ טרום היריון, מעקב במהלך תקופת ההיריון והבדיקות הנלוות, טיפול בבעיות ובאתגרים המונעים כניסה להיריון, מעקב לאחר הלידה לרבות טיפול וייעוץ בסוגיות המוכרות - הנקה, בריחת שתן וכד', וטיפול בנושאים הקשורים לגיל המעבר.
המרכז מנוהל ע"י צוות שכולו רופאות נשים שילווה אתכם ויעניקו לכם שירות אישי, מקצועי ועוטף. הצוות המיומן והמנוסה עובד במשותף מתוך אמונה שרק ראיית האישה כמכלול תוכל לייצר את הפתרונות ולהעניק את השירותים המתאימים לצרכיה של כל אישה.
בריאה היא מרכז ייחודי שבו הרופאות משתפות פעולה ביניהן על בסיס קבוע. הדבר מייחד את בריאה ממרפאות אחרות שבהן הרופאים רק חולקים חלל משותף.

       כבר נאמר "צריך כפר שלם כדי לגדל ילד אחד".
בבריאה, אם את מטופלת של רופאה אחת, תוכלי להתייעץ עם הרופאות האחרות.
גם הרופאות נעזרות זו בזו ומשתתפות בטיפול בך באופן שוטף, דבר שיאפשר לך ליהנות מידע נרחב ומזמינות מלאה. המרכז פועל משנת 2009 וייחודו ברצון להבטיח לכל אישה את השירות המסור ביותר התפור למידותיה.
אנחנו בבריאה מאמינות כי מעבר לבדיקות, להתייעצויות ולטכנולוגיות המתקדמות, הקשר האישי והעוטף הוא גולת הכותרת, ומתוך כך אנחנו מציעות גם קשת רחבה של הרצאות, סדנאות ושירותים נוספים, הכול כדי לתת לך בית חם, דואג ומספק שאת נמצאת במרכזו.
אין כמו אישה להבין ללב אישה...
הבדיקות והטיפולים השונים המתבצעים בבריאה נעשים באופן פרטי. קיימים הסדרים עם חברות הביטוח השונות במסגרת ביטוחים פרטיים.